+48 603 408 677

PRZESYŁKA ups

Monitorowanie przesyłki
PANEL KLIENTA


OBSŁUGUJEMY


Współpraca

Szanowni Państwo,

 

Nasza firma nawiąże współpracę handlową z przedsiębiorstwami  pragnącymi korzystać z unikalnych elementów do systemów usuwania wgnieceń bez lakierowania. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych amerykańskich technik jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepsze produkty do usuwania wgnieceń.

 

Ofertę kierujemy  do przedstawicieli szeroko pojętej branży motoryzacyjnej, zarówno świadczących usługi blacharskie, auto detailingowe , z zakresu kosmetyki aut, ich konserwacji, jak i oferujących sprzedaż wysokiej jakości produktów do naprawy karoserii, usuwania wgnieceń.

 

Zakup naszych produktów, wykonanych z najlepszych jakościowo materiałów, w oparciu o najlepsze amerykańskie technologię z pewnością będzie doskonałym wyborem, jeżeli pragną państwo uzyskać efekt karoserii bez wgnieceń. Wśród naszej bogatej oferty znajdują się m.in. takie elementy jak: tablica refleksyjna, adapter PDR, klej do PDR, zmywacz do kleju PDR...Usuwanie wgnieceń oraz naprawa karoserii jeszcze nigdy nie były tak proste!

 

Do współpracy zapraszamy szczególnie:

·         warsztaty samochodowe

·         studia blacharskie

·         studia kosmetyki samochodowej

·         myjnie samochodowe (szczególnie typu auto-detailing)

·         dystrybutorów akcesoriów do pielęgnacji aut

 

Ponieważ w ofercie posiadamy również elementy do konserwacji wnętrza aut, możemy nawiązać współpracę także z warsztatami specjalizującymi się w kosmetyce wnętrz samochodów,  szczególnie kokpitów oraz tapicerki.


JEŚLI CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA!

* pole wymagane

 

 
Copyright © 2013 - 2020 Kama-Dent
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna RMBi | Oprogramowanie: KadmoSHOP